Online gokkasten en slots vergelijken

4.146 gokkasten van 60 providers, met gecontroleerde RTP bij 1.927 spellen. Filter op mechaniek, RTP of volatiliteit en zie per slot bij welke KSA-vergunde casino's het speelbaar is.

door Sebastiaan van Nood

4.146
Gokkasten in database
60
Providers
95.84%
Gemiddelde RTP
1.927 met bron
3.541
Met volatiliteit
211
Nieuw in 30 dagen
1.937
Indexeerbare slotpagina's
volledige data
Kort antwoordEen online gokkast kies je op mechaniek, RTP en volatiliteit. Wij tonen die drie per spel uit gecontroleerde bronnen, plus de KSA-vergunde casino's waar wij het spel hebben aangetroffen. Ontbreekt een waarde bij de bron, dan blijft het veld leeg.

Gokkasten per spelmechaniek

Aantallen komen live uit de slotdatabase. Elke mechaniek heeft een eigen overzicht met RTP, volatiliteit en provider per spel.

Gokkasten per RTP

De hoogste gecontroleerde RTP in de database is 99.56%.

Gokkasten per volatiliteit

Bij 3.541 spellen is de volatiliteit vastgesteld uit een bron.

Nieuwste gokkasten in de database

De acht meest recent gedetecteerde spellen. Het volledige overzicht staat op nieuwe slots.

Providers met de meeste gokkasten

Per provider zie je het aantal spellen in onze database en de gemiddelde gecontroleerde RTP.

ProviderSlotsGem. RTPHoogste RTP
Pragmatic Play93096.32%98.1%
Play'n GO50594.66%99.69%
Red Tiger Gaming37595.76%98.11%
Playtech33295.45%99.07%
NetEnt25596.33%98.9%
Hacksaw Gaming23294.57%98.91%
Greentube21095.04%96.12%
BGaming17496.8%99.4%
OctoPlay11695.62%96.02%
EGTD10096.9%97.3%

Waar speel je deze gokkasten

Gokkasten mogen in Nederland alleen worden aangeboden door casino's met een vergunning van de Kansspelautoriteit. Op elke slotpagina staat bij welke van die 31 actieve merken wij het spel hebben aangetroffen. Wil je de aanbieders zelf naast elkaar zetten, gebruik dan de casinovergelijker. Voor de volledige vergunningdata per merk is de markttabel met legale casino's het startpunt.

Hoe wij slotdata verzamelen

Wij lezen dagelijks het spelaanbod van de vergunde casino's uit en vullen RTP en volatiliteit aan uit providerbronnen. Elke waarde krijgt een bron en een controledatum, zichtbaar op de slotpagina zelf. Ontbreekt een waarde, dan blijft het veld leeg. Wij vullen geen RTP of volatiliteit in om een pagina compleet te laten lijken.

Veelgestelde vragen over online gokkasten

Hoeveel online gokkasten staan er in deze database?

Wij volgen elke slot die wij bij Nederlandse KSA-vergunde casino's aantreffen en werken die data dagelijks bij. Het aantal spellen, providers en gecontroleerde RTP-waarden staat bovenaan deze pagina en verandert dus mee met de database.

Wat is RTP bij een gokkast?

RTP staat voor Return To Player, het langetermijn-uitkeringspercentage. Een slot met 96% RTP keert over miljoenen spins gemiddeld 96 euro uit per 100 euro inzet. Wij tonen alleen RTP-waarden die wij bij een provider of andere controleerbare bron hebben gevonden, met bron en datum.

Wat betekent volatiliteit bij slots?

Lage volatiliteit betekent vaak kleine winsten, hoge volatiliteit betekent zeldzame maar grotere winsten. Waar de bron geen volatiliteit publiceert laten wij het veld leeg in plaats van een schatting te tonen.

Waar kan ik een specifieke gokkast spelen?

Op elke slotpagina staat bij welke KSA-vergunde casino's wij het spel hebben aangetroffen, met de datum van de laatste controle.